234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nő fátyollal

744. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Nő fátyollal

szén, papír

400*300 mm

j.j.l.: Scheiber H.