234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Krisztus és kiválasztott szentek, Szent Antipa, Szent Haralmpiosz, Szent Vaszilij, Szent András

29. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Krisztus és kiválasztott szentek, Szent Antipa, Szent Haralmpiosz, Szent Vaszilij, Szent András

olaj, fa

44,5*37 cm

kis sérüléssel