234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Budai vár látképe

718. Hincz Gyula (Budapest, 1904 - Budapest, 1986)

A Budai vár látképe

ceruza, papír

215*300 mm

j.j.l.: Hincz