234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nagybányai részlet, 1927

401. Szolnay Sándor (Kolozsvár, 1893 - Kolozsvár, 1950)

Nagybányai részlet, 1927

olaj, vászon

43*30 cm

j. ho.: Szolnay S. N. B. 927