234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pulszky Sámuel és neje Spilenberg Rosina portréja

136. Magyar festő, 19. sz.

Pulszky Sámuel és neje Spilenberg Rosina portréja

olaj, vászon

102*77 cm