234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Ss. Apostoli Giovanni e Paolo templom Velencében

674. Papp Gábor. (Komáromszentpéter, 1936 - )

A Ss. Apostoli Giovanni e Paolo templom Velencében

olaj, fa

53*76 cm

j.j.l.: P. G.