234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hegedülők, 1975

694. Marczell György (Budapest, 1879 - Budapest, 1979)

Hegedülők, 1975

olaj, vászon

103*81 cm

j.b.l.: Gy. Marczell 1975