234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Falusi utca, 1913

284. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)

Falusi utca, 1913

olaj, vászon

70,5*100,5 cm

j.j.l.: Ujváry I. 1913