234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Napsütötte kertrészlet, 1908

553. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)

Napsütötte kertrészlet, 1908

olaj, vászon

40,5*60 cm

j.b.l.: Müller Gyula 908; ho: autográf ajándékozási felirat