553. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)
Napsütötte kertrészlet, 1908
olaj, vászon
40,5*60 cm
j.b.l.: Müller Gyula 908; ho: autográf ajándékozási felirat