234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szalmakalapos férfi portréja, 1905

319. Hungarian painter

Szalmakalapos férfi portréja, 1905

olaj, vászon

67*52,5 cm

j.j.l.: Lukácsy (?) München 1905