234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sebenicai részlet, 1937

436. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Sebenicai részlet, 1937

akvarell, karton

605*385 mm

j.b.l.: Kássa Gábor (1937) Sebenica