234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet fajansz vázával, 1939

441. Roose, J. H. jelzéssel

Virágcsendélet fajansz vázával, 1939

olaj, vászon

78*65,5 cm

j.j.k.: J. H. Roose 1939