234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Báli jelenet

570. Feiks Alfréd (Brod, 1880 - Polgárdi, 1953)

Báli jelenet

olaj, karton

20*26 cm

j.j.l.: Feiks; ho.: Postatakarék Árverési Csarnok cédula