234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet bokályokkal

448. Menyhárt József (Debrecen, 1901 - Debrecen, 1976)

Virágcsendélet bokályokkal

olaj, vászon

55,5*60,5 cm

j.b.f.: Menyhárt