234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A szolnoki tabán napsütésben

408. Pólya Iván (Szolnok, 1889 - Budapest, 1939)

A szolnoki tabán napsütésben

olaj, vászon

80*80 cm

j.j.l.: Pólya Iván