234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sziklás vízparti részlet

306. Molnár József (Zsámbék, 1821 - Budapest, 1899)

Sziklás vízparti részlet

olaj, karton

19*30 cm

j.j.l.: M.J.