234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ligetes táj

545. Farkasházy Miklós (Budapest, 1895 - Budapest, 1964)

Ligetes táj

29*42 cm

j.j.l.: Farkasházy

pasztell, velúrpapír