234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Dózsa sorozat, 11 db, I. Menekülők, II. Kaszafenő paraszt, III. Kapudöngetők, IV. Felkelő paraszt, V. Dózsa a várfokon, VI. Összecsapás, VII. Leverés, VIII.

752. Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 - Budapest, 1934)

Dózsa sorozat, 11 db, I. Menekülők, II. Kaszafenő paraszt, III. Kapudöngetők, IV. Felkelő paraszt, V. Dózsa a várfokon, VI. Összecsapás, VII. Leverés, VIII.

fametszet, papír

580*530 mm

j.j.l.: Derkovits Gy.

sérült, borító nélkül