752. Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 - Budapest, 1934)
Dózsa sorozat, 11 db, I. Menekülők, II. Kaszafenő paraszt, III. Kapudöngetők, IV. Felkelő paraszt, V. Dózsa a várfokon, VI. Összecsapás, VII. Leverés, VIII.
fametszet, papír
580*530 mm
j.j.l.: Derkovits Gy.
sérült, borító nélkül