234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Orgonás csendélet

579. Weith László (Érmihályfalva, 1914 - Nagybánya, 1973)

Orgonás csendélet

olaj, vászon

75*60 cm

j.j.f.: Weith L. Nagybánya