234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kisfiú a káposztaföldön

190. Peske Géza (Kelecsény, 1859 - Bodajk, 1934)

Kisfiú a káposztaföldön

olaj, vászon

80*100 cm

j.b.l.: Peske Géza