234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mandolinos ifjú

161. Weber Henrik (Pest, 1818 - Pest, 1866)

Mandolinos ifjú

olaj, vászon

67*55 cm

j.b.l.: Weber H.