234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Csabai tanyából"

506. Vidovszky Béla (Gyoma, 1883 - Budapest, 1973)

"Csabai tanyából"

olaj, vászon

76*45,5 cm

j.b.l.: Vidovszky Béla