234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Göcsörtös fa

665. Pap Gyula (Orosháza, 1899 - Budapest, 1983)

Göcsörtös fa

pasztell, papír

40*29 cm

j.b.l.: Pap