234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

747. Batthyány Gyula, gróf (Ikervár, 1887 - Budapest, 1959)

Férfi portré

olaj, vászon

48*48 cm

j.j.l.: Batthyány, ho: Postatakarék Pénztár raglap