234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágzó cseresznyefa ág

447. Seghers, Franz (Brüsszel, 1849 - Brüsszel, 1939)

Virágzó cseresznyefa ág

olaj, fa

47*59 cm

j.b.l.: F. Seghers