234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré, 1870

167. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Férfi portré, 1870

olaj, vászon

118*92 cm

j.b.l.: Barabás 870

sérült