234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágpiacon

180. Leloir, Maurice (Párizs, 1853 - Párizs, 1940)

Virágpiacon

olaj, vászon

37*45 cm

j.j.l.: Maurice Leloir