234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Erdőrészlet kora tavasszal", 1906

242. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

"Erdőrészlet kora tavasszal", 1906

olaj, vászon

44,5*36 cm

j.b.l.: Kézdi-Kovács 1906, ho: autográf felirat