242. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
"Erdőrészlet kora tavasszal", 1906
olaj, vászon
44,5*36 cm
j.b.l.: Kézdi-Kovács 1906, ho: autográf felirat