234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet madarakkal, 1965

672. Vaszkó Erzsébet (Nagykikinda, 1902 - Budapest, 1986)

Csendélet madarakkal, 1965

olaj, vászon

82,5*54 cm

j.b.l.: Vaszkó E. 1965