163. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Prihradny Ernő igló vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867
olaj, vászon
118,5*93 cm
j.j.l.: Barabás 867
sérült