234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Prihradny Ernő igló vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867

163. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Prihradny Ernő igló vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867

olaj, vászon

118,5*93 cm

j.j.l.: Barabás 867

sérült