234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép VÉDETT

318. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Önarckép VÉDETT

olaj, vászon

64*78 cm

j.n. ho.: hagyatéki árverési cédula, 1936

sérült