234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Keleti nő

329. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

Keleti nő

olaj, fa

35*24,5 cm

j.j.l.: Eisenhut F.