234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Parasztszoba

425. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Parasztszoba

olaj, fa

49*38 cm

j.j.l.: Tornyai