234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nyári virágcsendélet

474. Czinóber Miklós, Szolnoki (Szolnok, 1898/99 - Párizs, 1984)

Nyári virágcsendélet

olaj, vászon

64*53 cm

j.b.l.: Czinóber