234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kucsmás férfi portréja

236. Jovanovic, Paule Paja (Versec, 1859 - Vienna, 1957)

Kucsmás férfi portréja

olaj, vászon

41*34 cm

j.j.f.: Joanowits