234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nyári búcsú (Tájkép), 1931

488. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)

Nyári búcsú (Tájkép), 1931

olaj, vászon

112*125 cm

j.b.l.: Bardócz Árpád 931

erk. Rátky Zoltán és Strazimir Oszkár Bu