488. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)
Nyári búcsú (Tájkép), 1931
olaj, vászon
112*125 cm
j.b.l.: Bardócz Árpád 931
erk. Rátky Zoltán és Strazimir Oszkár Bu