234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiúcska portréja VÉDETT

169. Jakobey Károly (Kula, 1825 - Budapest, 1891)

Fiúcska portréja VÉDETT

olaj, vászon

37*29 cm

j.j.k.: J. K. 86...