234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sebesült honvéd

609. Gergely Imre (Pest, 1868 - Budapest, 1957 körül)

Sebesült honvéd

akvarell, papír

195*158 mm

j.b.l.: Gergely Imre