234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Széchenyi tér Pécs", 1957

558. Gádor Emil (Pécs, 1911 - Budapest, 1998)

"Széchenyi tér Pécs", 1957

olaj, karton

32,5*49 cm

j.j.l.: Gádor 1957