234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tanyarészlet, 1973

598. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

Tanyarészlet, 1973

olaj, vászon

50,5*71 cm

j.j.l.: Kurucz 73