234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kastélybelső vitézi páncéllal

331. Bruck Miksa (Pest, 1863 - Budapest, 1920)

Kastélybelső vitézi páncéllal

olaj, fa

49,5*35 cm

j.b.l.: Bruck Miksa