234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Soproni részlet

585. Rónai Géza (Debrecen, 1886 - Debrecen, 1944)

Soproni részlet

pasztell, papír

40*50 cm

j.j.l.: Rónai Géza, b.l.: Sopron