234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Női portré, 1924

749. Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 - Budapest, 1934)

Női portré, 1924

tus, papír

342*264 mm

j.j.l.: Derkovits Gy. 1924