234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Napfényes domboldalon, 1903

486. Heller Ödön (Budapest, 1878 - Tápé, 1921)

Napfényes domboldalon, 1903

olaj, vászon

116*135 cm

j.b.l.: Heller Ödön 1903

keret nélkül