234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Búcsú

336. Czigány Dezső (Budapest, 1883 - Budapest, 1937)

Búcsú

olaj, vászon kartonra ragasztva

53,5*39 cm

j.j.f.: Czigány