234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nemes ember lakomára invitálja a szegényeket

124. Droochslot, Joost Cornelis (Utrecht, 1586 - Utrecht, 1666) után, 17. sz.

Nemes ember lakomára invitálja a szegényeket

olaj, fa

60*76 cm

j.j. a kutya alatt: A. Braurf.

sérült