124. Droochslot, Joost Cornelis (Utrecht, 1586 - Utrecht, 1666) után, 17. sz.
Nemes ember lakomára invitálja a szegényeket
olaj, fa
60*76 cm
j.j. a kutya alatt: A. Braurf.
sérült