234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Keleti jelenet, 1927

328. Cserna Károly (Kunszentmiklós, 1867 - Budapest, 1944)

Keleti jelenet, 1927

olaj, vászon

76*56 cm

j.j.l.: Cserna K. 1927