234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Bernát barát könyvmásoló műhelye"

308. Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 - Budapest, 1951)

"Bernát barát könyvmásoló műhelye"

195*145 mm

j.b.l.: Haranghy Jenő