234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Anya gyermekével, 1916

731. Uitz Béla (Mehala, 1887 - Budapest, 1972)

Anya gyermekével, 1916

rézkarc, papír

260*190 mm

j.j.l.: Uitz B. 916